KONST / Litografier / Fotolitografi 12509238
nr 1250 9238
Ewa Rudling
(f. 1936), Sverige
Fotolitografi, "Jacqueline Bisset". Signerad, numrerad 1/6. Bladets mått: 76x61 cm
Ewa Rudling, svensk fotograf, född 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:41:57
29/4 09:29:39
300 kr
29/4 18:11:10